Fiyatları

Eğitim sisteminin Avrupa Birliği’ne girdikten sonra kalitesini daha da arttırdığı Ukrayna Eğitim Danışmanlığı ekonomik fiyatları ile sınavsız üniversite hayallerini gerçeğe dönüştürmektedir. Türk öğrenciler için Ukrayna üniversiteleri sınavsız giriş hakkı tanırken kayıt için aradıkları tek şey lise derecesinde eğitim veren bir okuldan mezun olmalarıdır. Yani örnek vermek gerekirse teknik meslek lisesi mezunu olan bir öğrenci bile Ukrayna tıp fakültesi bölümünde eğitim alma hakkına sahiptir. Bunun için üniversite sınav düzenlemediği gibi aynı zamanda taban puan uygulamasında da bulunmamaktadır. Yani Ukrayna tıp fakültesi puanları yabancı öğrenciler için hiçbir öneme sahip değildir ve aranılan bir şart olarak değerlendirilmemektedir.

Diğer ülkelerde bulunan yabancı üniversite fiyatları arasında Ukrayna üniversiteleri fiyatları ile de Türk öğrencileri destekleyecek seçeneklere sahiptir. Bu nedenle ülkemizde düzenlenen üniversite sınavlarında başarısız olan gençlerin aileleri için Ukrayna üniversiteleri yeniden sınava hazırlanmak ve aynı sınav stresini bir daha yaşamak gibi zorluklarla mücadele edilmesi mecburiyetini ekonomik fiyatlarla ortadan kaldırmaktadır. Çocuğunun çok iyi bir üniversitede okumasını ve iyi bir bölümden mezun olarak tüm dünyada kabul gören bir meslek sahibi olmasını isteyen aileler için Ukrayna üniversite bölümleri bu amaca doğru giden adımda makul fiyatlarla eğitim alınmasını sağlamaktadır.

Ukrayna Eğitim Danışmanlığı Fiyatları

Her üniversitenin kendi eğitim ücretlerini belirlemesi ve her bölüm için bu ücretin değişmesi Ukrayna üniversiteleri fiyatları için güncel bilgilerin alınmasını Anadolu Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı gibi aracı kurumlardan temin edilmesini zorunlu kılmaktadır. Uzun yıllardır eğitim danışmanlığı alanında hizmet veren ve Ukrayna üniversiteleri kayıtları için öğrencilere ve öğrenci ailelerine hizmet veren Anadolu Eğitim Danışmanlığı aynı zamanda üniversite fiyatları ve kayıt şartları gibi okula giriş öncesinde sizi yönlendirecek en doğru bilgilerin akışını da güvenilir bir şekilde gerçekleştirmektedir. Firma yabancı üniversitede okumak istiyorum diyen öğrencinin taleplerini dinleyerek bu taleplere en iyi yanıtı verecek üniversiteyi belirlemesini sağlarken aynı zamanda bu üniversiteye başvuru, başvurunun onayı, üniversite kaydı ve üniversite yerleştirmesi gibi diğer konularda da size yardımcı olacaktır. Yani üniversiteye karar verme aşamasından üniversiteye yerleşerek eğitim görmeye başlayana kadar ihtiyaç duyduğunuz her an sizi destekleyecektir.

GÜNCEL FİYATLAR İÇİN LÜTFEN EĞİTİM UZMANLARIMIZLA İRTİBATA GEÇİNİZ.